تبلیغات
کلبه ورزشی جسم اندیشه - قوی ترین مردان جهان در ایران

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 25 دی 1389
مسابقات قوی‌ترین مردان جهان با حضور 12 ورزشكار خارجی و 3 نماینده از كشورمان ماه آینده برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها قرار بود در جزیره كیش برگزار شود كه با تصمیم مسئولان فدراسیون به جزیره قشم منتقل شد.

مطابق برنامه اعلام شده، این رقابت‌ها طی روزهای 21 و 22 بهمن ماه تحت عنوان جام انقلاب برگزار می‌شود و قرار است شماری از بهترین‌های رشته‌های قوی‌ترین مردان در آن حاضر شوند.

از ایران هم روح الله داداشی، مسلم دارابی و مهرداد باجلان كه سال پیش در مسابقات مردان آهنین به مقام‌های اول تا سوم رسیده بودند، برای حضور در این تورنمنت انتخاب شده‌اند.

قرار است به زودی این سه ورزشكار ایرانی اردوی مشتركی داشته باشند و به همین منظور قرار است طی روزهای آینده یك مربی نیز برای نظارت بر تمرین آن‌ها انتخاب شود.

این برای دومین بار است كه فدراسیون پرورش اندام میزبان یك مسابقه بین‌المللی در رده قوی‌ترین مردان است. در اولین دوره كه ماریوس پودزیانفسكی قهرمان نامدار لهستانی نیز حضور داشت، ورزشكاران ایرانی (روح الله داداشی، علی اسماعیلی و محمد محمدی) عملكرد قابل قبولی داشتند و انتظار می‌رود در این دوره نیز قوی‌ترین مردان ایران بتوانند در مصاف با حریفان خارجی، نتایج خوبی به دست بیاورند.ارسال توسط hossein
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin